Sursa full modulara Redragon RGPS750W 750W iluminare RGB
Cod pachet : RGPS750W-M
compara...
Descriere produs
Sursa full modulara Redragon RGPS750W 750W iluminare RGB, certificata 80 PLUS Gold, eficienta 90%, cabluri full modulare plate pentru un wire management mai bun, iluminare RGB, single rail (62A), ventilator silentios de 120mm (Hydraulic Bearing), 4x 6+2pin PCIE, 6x SATA, 3x Molex, 2x 4+4pin EPS12V(650mm), 1x 24pin (580mm), protectii OVP/OPP/SCP, Active PFC, ATX 12V v2.31, SSI EPS 12V, dimensiuni (LxWxH): 160x150x86mm, greutate: 1.63kg
Specificatii
Dimensiune ventilator 120 mm
Modulara Da
Culoare Negru
Numar ventilatoare 1
Racire Activa
Iluminare Da
Garantie Comerciala 36 luni
Putere sursa (W) 750
Recomandat gaming Da
PFC Activ
Certificare 80+ Gold
Eficienta 90%
ATX/EPS 12V 2x 4+4 pin
6+2pin PCI-E 4
SATA 6
EAN_Identifier 6950376718464
Molex 3
Rail Single Rail
Amperaj 12v (A) 62
Lungime sursa 160 mm
Culoare LED RGB
24pin 1
Despre noi
Inregistreaza-te
Inscrieti-va la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Soliton
designed by headstart.ro
Monitor Redragon Rediamond 25 inch 144Hz Full HD negru
Cod pachet GM7FT25
0 buc. in stoc
0 buc. in stoc
Sistem gaming Inaza Dragon
Cod pachet INZ-DRAGON
Rack HDD Orico 2588US 2.5 inch negru
Cod pachet 2588US-BK
Rack HDD Orico LX Series L95SS 9.5mm Caddy 2.5 inch