Sursa Redragon RGPS850W 850W neagra
Cod pachet : RGPS-850W
compara...
Descriere produs
Sursa Redragon RGPS850W 850W neagra 80+ Bronze ATX 3.1 PCIE 5.1, certificata 80 PLUS Bronze, eficienta 82%, cabluri plate pentru un wire management mai bun, single rail (70.8A), ventilator silentios de 120mm (Fluid Dynamic Bearing), 1x 16pin PCIE, 2x 6+2pin PCIE, 5x SATA, 3x Molex, 2x 4+4pin EPS12V(600mm), 1x 24pin (580mm), protectii OVP/OPP/SCP/UVP/OTP, Active PFC, ATX 12V v3.1, SSI EPS 12V, dimensiuni (LxWxH): 160x150x86mm, greutate: 1.65kg
Specificatii
Garantie Comerciala 36 luni
EAN_Identifier 6950376725349
Putere sursa (W) 850
Certificare 80+ Bronze
Eficienta 82%
Dimensiune ventilator 120 mm
Modulara Nu
PFC Activ
ATX/EPS 12V 2x 4+4 pin
6+2pin PCI-E 2
SATA 5
24pin 1
Molex 3
16pin PCIE 1
Iluminare Nu
Rail Single Rail
Amperaj 12v (A) 70.8
Lungime sursa 160 mm
Despre noi
Inregistreaza-te
Inscrieti-va la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Soliton
designed by headstart.ro
Monitor Redragon Rediamond 25 inch 144Hz Full HD negru
Cod pachet GM7FT25
0 buc. in stoc
0 buc. in stoc
Sistem gaming Inaza Dragon
Cod pachet INZ-DRAGON
Rack HDD Orico 2588US 2.5 inch negru
Cod pachet 2588US-BK
Rack HDD Orico LX Series L95SS 9.5mm Caddy 2.5 inch